שירלי צוק

שירלי צוק - טיפול בחרדות

זקוקים לטיפול בחרדות ? טיפול בדיכאון ?

מומחית לטיפול פסיכותרפיסטי במבוגרים ומתבגרים M.S.W, בדגש על חרדות, דיכאון ומצבי רוח ופגיעות מיניות.
בעלת תואר ראשון בהצטיינות בפסיכולוגיה מאונ' בר אילן ותואר שני בהצטיינות M.A בחוג לעבודה סוציאלית באוניברסיטת חיפה.
אני מעניקה טיפול רגשי ונפשי למבוגרים וטיפול רגשי ונפשי למתבגרים בקליניקה שלי בנהריה. הטיפול מתאים לאלו שחיפשו ומחפשים טיפול פסיכולוגי בצפון.
היכולת שלי בטיפול להקשיב, להרגיש, לשקף, להכיל, להשגיח, לאפשר הבחנה בין עיקר לטפל,  ולדאוג למטופל המגיע אלי ומפקיד בידיי את חלומותיו, מטרותיו, בעיותיו, חרדותיו, סודותיו, את נפשו וחייו מאפשרת לי להעניק טיפול אישי, מקצועי ומותאם למטופל וצרכיו.
בקליניקה שלי בנהריה המטופל הוא שותף מלא בהגדרת מטרות הטיפול ובהשגתן.

אל תתמודדו לבד פנו אלי עוד היום. ויחד ננצח הכל.

שירלי צוק

טיפול בחרדות ? אתם לא לבד

בחיינו העמוסים והלחוצים יש מצבים, בהם הדברים לא מסתדרים כמו שרצינו, כמו שתכננו, יש קושי להמשיך הלאה ואנו מרגישים תקועים. מצבים בהם אנו נדרשים לעצור ולתכנן מסלול מחדש. מצבים אלו עשויים ליצור תחושה שלא הולך לנו, שהכול מסתבך ואין לנו מושג איך מתכננים מסלול חדש, איך מתמודדים עם דרך חדשה שאולי נכפתה עלינו ומאיימת עלינו.
דרך טיפול פסיכותרפיסטי נכון ומכיל אפשר למצוא דרכים וכלים שימושיים והגיוניים בעזרתם ניתן להתגבר על האירוע, השלכותיו ואף על הזיכרון שהשאיר. זה אפשרי לתפוס דרך חדשה ובלתי מוכרת כפחות מאיימת והרבה יותר מאתגרת . בעזרת הטיפול הפרטני המכיל והעוטף שאעניק לכם תוכלו לראות ולהשתמש ביכולות ובכוחות שלכם על מנת ליצור לעצמכם איכות חיים טובה יותר.

טיפול פסיכולוגי אונליין

משבר הקורונה יצר תקופה מאתגרת עבור הסובלים מחרדות ופוסט טראומה, העדר השגרה, תחושת הבדידות והפחד הביאו עוד אלפי אנשים לסבול מחרדות. אנשים שכל עולמם נע סביב השגרה שלמדו לייצר לעצמם, היציבות, הקבוע והידוע מראש. היעלמות השגרה מייצרת מצב של חוסר איזון ואנו מוצאים עצמינו בחוסר ודאות, מתמודדים עם חוסר ידע לצד עודף מידע תקשורתי שלעתים מתברר כפייק ניוז.
אז בראש ובראשונה חשוב שניקח אויר ונרגע ונזכיר לעצמינו שזהו מצב זמני שיחלוף. חשוב שנסתגל למציאות החדשה שנוצרה – זו שמשתנה משעה לשעה ונלמד להפוך אותה לשגרה. חשוב שנקיף עצמינו במשפחה, שנדבר, שנחזק כי כוחנו בלהקה שלנו.
כיום לכולם כבר ברור שניתן לקבל טיפול טלפוני בחרדות באמצעות זום או אפילו שיחת וידאו בוואצסאפ, ניתן לערוך טיפול פסיכולוגי במחשב בקלות רבה מבלי להקשות על המצב החרדתי בו אתם שרויים ועל מנת להקל עליכם.
אם אתם מרגישים לבד, אם אתם חשים שהחרדה או הדיכאון מציפים אתכם – אני כאן עבורכם עם טיפול פסיכולוגי און ליין, נתחבר יחד למחשב בכל תוכנה או טכנולוגיה שנוחה לכם ויחד נתגבר על כל אתגר.

טיפול בשיטת EMDR

EMDR היא שיטה קלה ליישום ותוצאות הטיפול, לרוב, מורגשות כבר במפגשים הראשונים.

בטיפול EMDR לאורכו של כל המפגש הטיפולי, אתם בתור מטופלים, תהיו שותפים פעילים שערניים למתרחש סביבכם.
הייחודיות בפגישות הטיפוליות הללו היא שתוכלו ללמוד בהן גם טכניקות של הרפיה וויסות, ויחד נתבונן על חוויות שונות בחייכם וזאת מתוך ניסיון לסייע בעיבודן מחדש.
חווית ההקלה אשר תחושו כתוצאה מהטיפול תהיה לרוב מיידית ובמהלך פגישות הטיפול החוויה הזו תלך ותתעצם.

OCD - טיפול בחרדות

האם OCD ניתן לטיפול?

בהחלט. הגישה הטיפולית שלי בהפרעה טורדנית כפייתית היא של "כאן ועכשיו".

שיטת הטיפול הנפוצה, היעילה וכן המוכחת מעשית ומחקרית לטיפול בהפרעה היא השיטה שעושה שימוש באנטי-הימנעות. מדובר בטיפול המבוסס על חשיפה ועל מניעת תגובה.
מדובר בטיפול המבוסס על חשיפה ועל מניעת תגובה. אם אדם מפחד מלכלוך, לדוגמה, חשובה דווקא חשיפה ללכלוך תוך כדי מניעת ביצוע טקסי הניקיון והרחצה לאחר מכן.
שיטת טיפול זו "מאמנת" את המוח "לקחת סיכונים".

טיפול בדיכאון ומצבי רוח

מה חשים כשסובלים מדיכאון או מצבי רוח ?

הרגשה שלא משנה מה קורה או מה אתם עושים – מצב הרוח לא משתפר, אתם מצליחים לתפקד, למלא את כל המשימות ואפילו מקיימים חיי חברה סבירים, אבל זה לא זה ויותר מכך – אתם לא יודעים למה?
אם הנכם חשים כך, או חושבים שאולי אתם סובלים מדיכאון חשוב לטפל בבעיה ללא דיחוי.
ישנן מגוון דרכים להתמודד עם מצב רוח ירוד והשיפור במצב הרוח הזה קשור במידה רבה בבירור המקור לתחושה זו. לעתים, המקור ברור ואז נדרשת עבודה על התמודדות ומציאת דרכים לשינוי התחושה ולעתים, בירור המקור אורך זמן ומהווה חלק משמעותי בהשגת השינוי המיוחל.

טיפול בפגיעות מיניות

נפגעי תקיפה מינית ? מכירים נפגעי תקיפה מינית ? אל תסתירו - אני כאן לעזור.

אני מומחית בסיפוק טיפול וייעוץ מקצועי לנפגעי פגיעות מיניות בכל הגילאים ומכל הסוגים

התמיכה שלי, כמטפלת מיומנת, יכולה להיות חשובה במיוחד במסע להחלמה.
אני אשמש עדה מלאת חמלה של מסע ההחלמה שלך, אכיר את הדרך שלך להחלמה ואוכל להדריך אותך בתהליך. כל זאת באמצעות כך שאתן לך תמיכה עקבית, עידוד, תקווה, אינפורמציה ותובנות. בנוסף לכך אוכל לספק לך מערכת יחסים בטוחה שבתוכה את/ה יכול/ה לצמוח. תפקידי כמטפלת הוא לספק מקום בטוח שבו אפשר לחשוף את הסודות ואת הכאב – וגם את התקווה – שהוחזקו בפנים.

"היי שירלי
איזו מטפלת מדהימה את. רציתי להגיד לך תודה על הכל.
נפגשנו כשהחרדות החלו להשפיע על חיי הפרטיים והמקצועיים. אני מצטערת שלוקח לי זמן לדבר, אני לא רגילה להחשף כך אבל איתך אני מרגישה הכי בטוחה בעולם. לא יכולתי לבקש מטפלת טובה יותר, אני מעריכה אותך הכי בעולם - על הכל ומודה לך על הכח שאת נותנת לי."

"ברצוני להמליץ על מטפלת מהממת שירלי צוק. קיבלנו טיפול באופן פרטני עם הרבה מקצועיות ,יחס חם ואכפתיות. במשך 5 חודשים שירלי לימדה את בני לקבל את הגבולות ,לכבד ולהקשיב את האנשים הסובבים אותו. היא נתנה לבן שלי הרגשה של ביטחון עצמי וחופש פעילות. אנחנו מאוד נהנו להגיע למפגשים עם שירלי כי היא נתנה לבן שלי הרגשה של ביטחון עצמי וחופש פעילות." גם בהדרכת ההורים קבלתי כלים מדהימים להתמודדות. תודה שירלי"

"שמי דנה והגעתי עם בני המתבגר שהם לשירלי , שוהם התחבר לשירלי בצורה נפלאה ולמרות שבני מופנם, ככל שהתקרב יום הטיפול הרגשתי שהוא ממש מחכה. חייבת אני לציין את יחסה המקסים של שירלי אליו ברגישות ומקצועיות אשר בזכותו שוהם פשוט זרם איתה ונכנס לכל הטיפולים לבדו, ובלעדיי שזה לבדו מעיד על נכונותה ומקצוענותה של שירלי כלפיו. גם אני וגם בעלי היינו מאוד אסירי תודה ומרוצים מן הטיפול ובעיקר משירלי."

"ברצוני להודות לך על הטיפול בחרדות שלי. בכל שבוע שחר ציפיתי למפגש איתך. לאחר כל המפגשים, אני יכולה לציין שחל שיפור משמעותי מבחינה רגשית והביטחון העצמי שלי חוזר אלי כמו גן יכולת ההתמודדות. למדתי לשתף במחשבותיי, להתמודד, פחות בוכה ומפנימה יותר. התחלתי לחזור על מילים/בקשות/הוראות בלב על מנת להבהיר לעצמי את מה שלא ברור. תודה על היחס החם והאהבה. "

"שירלי המדהימה,
רציתי להודות לך על התקופה בה ליווית את ירדן הצלחת להתחבר אל ירדן מיד מהמפגש הראשון, ירדן חיכתה בקוצר רוח למפגשים עמך, הצלחת ליצור לה מקום מכיל, אוהב ומוגן שבו היא הרגישה בבית. תודה רבה על הכל והרבה הצלחה בהמשך."

לתיאום פגישה השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

מחפשים טיפול פסיכולוגי בצפון? טיפול בחרדות ? טיפול פסיכולוגי און ליין ?
אני מזמינה אתכם להגיע לפגישת ייעוץ עמי על מנת לערוך עמכם היכרות ואתם איתי, לשמוע מה מטריד אתכם ובעיקר לבחון את אפשרויות הטיפול הטובות והמתאימות ביותר עבורכם. צרו עמי קשר ואשמח לסייע – לחצו כאן וצרו עימי קשר.

שירלי צוק

תאמו עימי פגישה

דילוג לתוכן