שירלי צוק - מומחית לטיפול רגשי ונפשי בנוער ובמבוגרים

הטיפול הייחודי בקליניקה שלי

בקליניקה שלי המטופל הוא שותף מלא בהגדרת מטרות הטיפול ובהשגתן

במהלך הטיפול – המטופל הוא המרכז. הקשר ההדדי הנבנה בטיפול מעודד את המטופל להיות שותף מלא בתהליכי הטיפול שלו

מדוע הטיפול שלי ייחודי ?

בנוסף לחיי המשפחה והזוגיות הייחודיים שלי אשר מאפשרים לי לראות את העולם והאנשים החיים בו באופן שונה, פתוח, מכיל והוליסטי, אני מאמינה כי טיפול על כל תהליכיו צריך להיות מותאם אישית לכל מטופל. התאמה זו מאפשרת לדייק את הקשר שנבנה בטיפול, להעמיק אותו ולהביא אותו לידי קשר הדדי הפועל לטובת הטיפול והצלחתו.

במהלך הטיפול אני לוקחת חלק פעיל, הן דרך טכניקות מעשיות כמו דמיון מודרך, EMDR, טיפול התנהגותי קוגניטיבי והן דרך שיחה. מבחינתי אין גישה אחת טובה מהאחרת אלא המטופל הוא זה שיבחר את המתאים לו בנקודת זמן זו בחייו.

היכולות שלי בטיפול להקשיב, להרגיש, לשקף, להכיל, להשגיח, לאפשר הבחנה בין עיקר לטפל וליצור יחד עם המטופל מקום בטוח בקליניקה מאפשרות לי להעניק טיפול אישי, מקצועי ומותאם למטופל וצרכיו.

היכולות הייחודיות שלי לגמישות ופתיחות, להתבוננות בטיפול כמסע משותף שלי ושל המטופל ולראות את המטופל עצמו כמי שאחראי על חייו מאפשרות לי בטיפול לחזק את יכולותיו של המטופל ולתת מקום, לכוון, להכיל, לשאול את השאלות ולהפעיל את הטכניקות המתאימות שיאפשרו למטופל להתבונן על עצמו וחייו מנקודות מבט חדשות, להפעיל מיומנויות ששכח שקיימות אצלו, למצוא פתרונות חדשים לבעיות ישנות שהוא נתקע בהם, אלה המעכבים אותו בגלל טראומות, מצבים נפשיים שונים, דפוסי מחשבה והתנהגות.

שירלי צוק

תאמו עימי פגישה

דילוג לתוכן