טיפול בשיטת EMDR

טיפול באמצעות EMDR 


שיטת טיפול ממוקדת שהוכחה כיעילה בטיפול הן במבוגרים והן במתבגרים במגוון של בעיות רגשיות ונפשיות, בין היתר:
טראומה וחרדה, פחדים ופוביות, התמודדות עם אובדן, אבל ושכול, פגיעות מיניות, חרדת בחינות וביצוע, בעיות גופניות בעלות מרכיב רגשי ( בעיות פסיכוסומטיות) ועוד.
חלקים רבים בטיפול בעזרת EMDR מבוססים על גישות טיפוליות אחרות בעיקר גישות קוגנטיביות – התנהגותיות אבל להן נוסף הערך הייחודי והעוצמתי של ה-EMDR – הגירוי הדו צידי אשר נוצר בדרך כלל בעזרת תנועות עיניים אבל פעמים רבות בעזרת גירוי שמיעתי או תחושתי. השימוש בגירוי הדו – צידי מאפשר עיבוד מחדש של חוויות שליליות, חרדות ופחדים במהירות רבה תוך מפגש טיפולי רגוע ובטוח עם מקורות הקושי.

שיטת הטיפול EMDR נועדה להביא להטבה במגוון מישורים: הטבה במצב הרגשי והנפשי, הטבה בהתמודדות עם מחשבות טורדניות, הטבה בהתמודדות עם סימפטומים התנהגותיים וגופניים.

השיטה קלה ליישום ותוצאות הטיפול, לרוב, מורגשות כבר במפגשים הראשונים.

בטיפול EMDR לאורכו של כל המפגש הטיפולי, אתם בתור מטופלים, תהיו שותפים פעילים שערניים למתרחש סביבכם.
הייחודיות בפגישות הטיפוליות הללו היא שתוכלו ללמוד בהן גם טכניקות של הרפיה וויסות, ויחד נתבונן על חוויות שונות בחייכם וזאת מתוך ניסיון לסייע בעיבודן מחדש.
חווית ההקלה אשר תחושו כתוצאה מהטיפול תהיה לרוב מיידית ובמהלך פגישות הטיפול החוויה הזו תלך ותתעצם.

אני מזמינה אתכם להגיע לפגישת ייעוץ עימי על מנת לערוך עמכם היכרות ואתם איתי, לשמוע מה מטריד אתכם ובעיקר לבחון את אפשרויות הטיפול הטובות והמתאימות ביותר עבורכם. צרו עימי קשר ואשמח לסייע.

שירלי צוק

תאמו עימי פגישה

דילוג לתוכן